logo_mzr

poznaj-arabskie-litery-5-6-lat_cz-b

Okładka:

Książka:

Tytuł Poznaję arabskie litery
Zeszyt ćwiczeń część 2
Wydawca IGMG Islamische Gemeinschaft Milli Görüş e. V.
Społeczność muzułmańska Milli Görüş / Dział Edukacji
Wydawca oryginału PLURAL Publications GmbH
Projekt / Tekst / Wydawca PLURAL Publications GmbH
Koordynator wydania polskiego Muzułmański Związek Religijny w RP
Najwyższe Kolegium Muzułmańskie
Miejsce i rok wydania Kolonia, 2020
ISBN 978-3-947179-55-8
Liczba stron 64
Format 21 x 29,5 cm
Skład AliusMedia.pl

  • Poznaję arabskie litery. Zeszyt ćwiczeń część 2 to czwarta publikacja, wchodząca w skład pięciu książeczek przeznaczonych do nauki religii dla dzieci, opracowana przez turecką organizację IGMG Islamische Gemeinschaft Milli Görüş e. V. z Niemiec (Społeczność muzułmańska Milli Görüş / Dział Edukacji), która udostępniła książki wraz z oryginalną oprawą graficzną i sfinansowała cały projekt wydania. Książki ukazały się w Polsce dzięki inicjatywie Muftiego Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Miśkiewicza.

    Nad serią pracował zespół tłumaczy i korektorów przy Najwyższym Kolegium Muzułmańskim MZR w RP m.in. Emilia Temizkan, Józef Łukianiuk, Musa Czachorowski, Barbara Pawlic-Miśkiewicz, Dagmara Sulkiewicz.

    Publikacja pomoże dzieciom w poznaniu alfabetu arabskiego, w kreatywny i interesujący sposób. Książka zawiera pomysłowe zadania do rozwiązania oraz rysunki poszczególnych liter arabskich do pokolorowania. Z pewnością, rodzice i nauczyciele zyskają cenne narzędzie wspierające proces nauczania czytania Koranu, już od najmłodszych lat.

    Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5–6 lat.

'+
1
'+
2 - 3
4 - 5
6 - 7
8 - 9
10 - 11
12 - 13
13 - 14
[x]