logo_mzr

dua-2_cz-b

Okładka:

Książka:

Tytuł Dua
książeczka do kolorowania 2
Wydawca IGMG Islamische Gemeinschaft Milli Görüş e. V.
Społeczność muzułmańska Milli Görüş / Dział Edukacji
Wydawca oryginału PLURAL Publications GmbH
Projekt / Tekst / Wydawca PLURAL Publications GmbH
Koordynator wydania polskiego Muzułmański Związek Religijny w RP
Najwyższe Kolegium Muzułmańskie
Miejsce i rok wydania Kolonia, 2020
ISBN 978-3-947179-53-4
Liczba stron 36
Format 21 x 29,5 cm
Skład AliusMedia.pl

  • Dua. Książeczka do kolorowania 2 to druga publikacja, wchodząca w skład pięciu książeczek przeznaczonych do nauki religii dla dzieci, opracowana przez turecką organizację IGMG Islamische Gemeinschaft Milli Görüş e. V. z Niemiec (Społeczność muzułmańska Milli Görüş / Dział Edukacji), która udostępniła książki wraz z oryginalną oprawą graficzną i sfinansowała cały projekt wydania. Książki ukazały się w Polsce dzięki inicjatywie Muftiego Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Miśkiewicza.

    Nad serią pracował zespół tłumaczy i korektorów przy Najwyższym Kolegium Muzułmańskim MZR w RP m.in. Emilia Temizkan, Józef Łukianiuk, Musa Czachorowski, Barbara Pawlic-Miśkiewicz, Dagmara Sulkiewicz.

    Publikacja ma pomóc dzieciom w poznaniu dua (modlitw intencyjnych) w kreatywny i interesujący sposób. Dzięki rysunkom przygotowanym do pokolorowania, dzieci poznają i nauczą się najbardziej znanych modlitw, wypowiadanych każdego dnia tj. przed snem, po przebudzeniu, ubierając się, rozpoczynając lekcję czy idąc do toalety. A rodzice i nauczyciele zyskają cenne narzędzie wspierające proces nauczania.

    Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6+.

'+
1
'+
2 - 3
4 - 5
6 - 7
8 - 9
10 - 11
12 - 13
13 - 14
[x]